MENÜLER
KURUMSAL
İrfan Keskin İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1999 yılında Egetek İnşaat Taahhüt Ve Emlak Ticaret Limited Şirketi adı altında kuruluşmuş olup,21.12.2010 tarihinden itabaren İrfan Keskin İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ünvan adı altında Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Şirketimiz, Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.

İrfan Keskin İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bina İnşaatı işletmeciliği ve Gayrimenkul danışmanlık bürosu hizmet işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. İrfan Keskin İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösterenİrfan Keskin İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin ana şirketi itici gücüdür. 12 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin iş portföyünde Bina İnşaatı ve altyapı projeleri başta olmak üzere, bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri yer almaktadır.

Günümüz mimarisinde üstün bir estetik sağlaması ve uzun ömürlü olması nedeniyle modern binaların yapımında tercih edilen İşleri yapmaktadır. Deneyimli ekipleriyle kalitesinden ödün vermeyen bir anlayış ile aldığı işleri zamanında bitiren, konusunda önde gelen kuruluşlardan biridir.
Firmamız büyük ve detaylı işlerin projelendirilmesi safhasından, malzemelerin temin edilmesi ve montajına kadarki tüm safhalarda hassasiyetle çalışarak alıcılara üst düzeyde memnuniyet sağlama odaklı çalışmaktadır.

Misyonumuz:

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun doğal malzeme uygulamaları ve sözkonusu ürünlerin tedariğini gerçekleştirmek, toplumsal yaşama katkıda bulunan prestijli projelerin çözüm ortağı kulvarında önder bir firma olmak ve tecrübeli - eğitimli personeli ile kaliteli, aynı zamanda iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Türk inşaatının tüm dünyada tanınmasını, talep edilmesini, pırlanta değeri ile algılanmasında öncü rolü üstlenmektir.

Vizyonumuz:

Ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında öncelikle tercih edilen kurumların çözüm ortağı olarak rol almaktır. Diğer yandan; İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında inşaat uygulama standartlarını belirleyen örnek bir firma olmaktır.